Právě si prohlížíte Kdo hledá – najde :-)

Kdo hledá – najde :-)

Ahoj všem,

zveme vás na procházku a zároveň si trochu zasoutěžit. Na úkoly můžete narazit na chotěvické cyklostezce (od závory k závoře). Když odpovědi správně doplníte do tajenky, najdete místo, kde je skrytá krabička s bločkem a tužkou. Pak už jen zbývá dopsat své jméno a datum a odměna vás nemine (tedy pokud jste žáky chotěvické školy).

Kde najdete bloček, vám prozradí básnička, kterou musíte doplnit:

Nad I. ………………… blízko školy,

Za plotem a pod II. ……………………..

Nezabloudíš, když půjdeš ven,

Nejsem bludným III. ………………………………

 

Až vyluštěná slova dosadíte podle čísel do tajenky, vyjdou vám tři slova. Ta doplňte podle římských číslic do básničky a můžete zapřemýšlet, kde takové místo v Chotěvicích je. Tam najdete zápisníček a tužku.

                        

 

Vyzvednutí odměny: zazvonit na zvonek školy (pondělí až pátek do 14, 00h.) Prosím, nezapomeňte mít na obličeji roušku. J

Tato hra bude ukončena 1. 12. 2020.

Užijte si hledání. 😉 Vaše paní vychovatelky. J


P.S. Pokud ani po dlouhém přemýšlení nevíte, kde se utajené místo nachází, máte možnost jedné nápovědy:

Jana Pachlová ……. 737 800 069

Dagmar Lárová …. 605 725 460

Ke stažení:
zadání v pdf
tajenka v pdf