Právě si prohlížíte Sada opatření pro školy – od 12. října do 23. října 2020

Sada opatření pro školy – od 12. října do 23. října 2020

mateřské školy základní školy (1.stupeň) školní družinystejný režim, jako doposud
základní školy (2.stupeň)střídavá výuka po třídách (do budovy školy dochází prezenčně vždy polovina žáků dle tříd (třídy se nedělí), zbytek je vyučován distančně)
základní umělecké školycelostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (s výjimkou individuální výuky – 1+1)
nižší stupně víceletých gymnáziístejný režim, jako doposud (prezenční výuka)
jazykové školy s právem státní jazykové zkouškycelostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka
střediska volného času školní klubycelostátně uzavřeno
střední školy konzervatoře vyšší odborné školycelostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (u SŠ a VOŠ s výjimkou praktického vyučování a praktické přípravy)
vysoké školycelostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (s výjimkou klinické a praktické výuky u lékařských oborů včetně farmacie)

26. říjen a 27. říjen 2020 budou MŠMT vyhlášeny v ZŠ, ZUŠ, SŠ a konzervatořích jako dny volna. Následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. – 30. října.