Středeční program jsme vzhledem k vysokým letním teplotám přizpůsobili počasí a vydali se na koupaliště v Dolní Kalné. Toto menší a útulné koupaliště nás přivítalo čistou vodou, příjemným prostředím i bezpečným zázemím, které bylo ideální pro společně strávený den.
Děti si naplno užily koupání, vodní radovánky i chvíle odpočinku. Nechybělo ani občerstvení, které přišlo v horkém počasí všem vhod. Velmi mile nás překvapil ochotný a vstřícný personál, a to jak u vstupu, tak i ve stánku s občerstvením, který přispěl k příjemné atmosféře celého dne.
Na závěr dostaly děti malý dárek na památku, který jim bude tento vydařený letní výlet připomínat. Do školy jsme se vraceli příjemně osvěženi a s dobrou náladou.
