Právě si prohlížíte Vánoční ladění 2023

Vánoční ladění 2023

Vánoční besídky byly na naší škole dlouhodobě součástí adventní doby a přípravy na Vánoce. Pro rodiče, přátele školy a veřejnost jsme tyto besídky prezentovali ve škole, ve společenských sálech v Chotěvicích, v Čermné a také v chotěvickém kostele. Tato dlouholetá tradice vánočních besídek byla však narušena covidovou pandemií a vrátit se do stejných kolejí bývá někdy obtížné, a proto padl návrh uspořádat jiný způsob přípravy na Vánoce v adventní době.

Letošní ročník byl tedy druhým v pořadí pojatý jako vánoční ladění a proběhl formou pohodového setkání rodičů, prarodičů a přátel školy při posezení u vánočního pohoštění, společné výrobě vánočních ozdob a sledování pásma koled, básní a scének v podání žáků školy.

Bylo to opravdu klidné a milé setkání, které si užili snad všichni.