Právě si prohlížíte Začátek školního roku 2023-2024

Začátek školního roku 2023-2024

Září 2023 – začátek školního roku 2023-2024

Je září, léto se s námi pomalu loučí, ale dopřává nám dost teplých slunečních paprsků, aby to především dětem školou povinných nebylo líto, že už musí do školy.

Čas však ještě nikdo nikdy nezastavil, a tak pavučina na keřích, jako vstupenka do babího léta, neomylně připomíná jeho plíživý příchod.

Je možné, že se někteří žáci na školu těší, ale určitě všichni mají radši prázdniny.

Přesto však všichni v pondělí 4. září přišli, a tak jsme slavnostně zahájili školní rok 2023-2024, ale hned na druhý školní den jsme si naplánovali takový zahřívací program.

Žáci soutěžili v různých netradičních pohybových hrách a disciplínách, a to v pěti smíšených skupinách, aby mohli spolupracovat a zároveň si sdělovat zážitky a dojmy z prázdnin.

Někomu se dařilo lépe, někdo se rozhýbával pomaleji, ale vyhráli všichni, protože to byl nádherný den a příjemný vstup do nového školního roku.